جزییات نشست های حاشیه ای روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه

به گزارش وبلاگ عسل، تهران (پانا) - امروز شنبه 1 آبان و در پنجمین روز از سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، فیلم های تجربی در نشست های تخصصی ایسفا مورد نقد و آنالیز قرار می گیرند.

جزییات نشست های حاشیه ای روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه

به گزارش ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، امروز شنبه اول آبان ماه و همزمان با پنجمین روز از جشنواره سی وهشتم، چهار نشست تخصصی مجازی 38-20 از ساعت 11 تا 20:30 برگزار می گردد.

محمدرضا فرزاد از طراحی ایده محور موضوع و زبان فیلم می گوید

اولین نشست مجازی در آخرین روز جشنواره از ساعت 11 تا 12:30 به موضوع سینمای تجربی و انجمن سینمای جوانان ایران با حضور سعید پوراسماعیلی، مسعود مددی و عطا مجابی اختصاص خواهد داشت.

طراحی ایده محور موضوع و زبان فیلم عنوان دومین نشست مجازی روز پنجم جشنواره سی وهشتم است که با حضور محمدرضا فرزاد و از ساعت 15 تا 16:30 برگزار می گردد.

سومین نشست مجازی روز پنجم جشنواره به فیلم مستند-تجربی معاصر اختصاص دارد که با ارائه لیا جوواناتزی بلترامی از ساعت 17 تا 18:30 میزبان علاقه مندان خواهد بود.

در آخرین نشست مجازی در آخرین روز جشنواره هم بادی مینک به ارائه نکاتی درباره عناصر سینمای تجربی خواهد پرداخت که علاقه مندان از ساعت 19 تا 20:30 می توانند به صورت مجازی در آن حضور داشته باشند.

نشست های مجازی سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در ایام برگزاری هر روز با اجرای عطا مجابی و ترجمه غزال بخت آزاد برگزار می گردد.

سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) در حال برگزاری است. این رویداد برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آموزشگاه اسکار شناخته و معرفی شده است.

فیلم های تجربی جشنواره سی و هشتم به میز نقد رسیدند

برنامه نشست های نقد و آنالیز انجمن فیلم کوتاه ایران(ایسفا) در نوبت اول پنجمین روز از برگزاری جشنواره سی و هشتم به فیلم های تجربی زیر اختصاص دارد:

بازی رفت، اینجاست به کارگردانی امیرحسین شیرالی و علی تقی زاده، ناکجا ساخته محمد آریانیک، روزنوشت مردی که اینجا نبود ساخته روزبه فرازمند، چیزهایی برای فروش ساخته حامد قاسمی، زنی در همسایگی به کارگردانی حسن وحدانی، بازگشت ساخته سام مقیمی، چگونه منتظر گودو باشیم به کارگردانی عرشیا زینعلی، باور به کارگردانی محمد مستوفی، اتوماتیک قرمز ساخته محمد عباسی، مرگ در هستی به کارگردانی عدنان شهابی، تیرانوزاروس شیش تنی به کارگردانی فردین صادقی، کائوس ساخته علی شریفی، پوک اثر مرتضی فرهاد نیا، تشعشعات به کارگردانی بهروز شیدا، لنز به کارگردانی امیرحسین تبت، افتادن ساخته روزبه کاظمی، مهاجر ساخته مرضیه ماندگاری، the middle به کارگردانی سهیل سهیلی سرشت، سیکل به کارگردانی پدرام پرنیان فر.

اجراو کارشناسی این نشست را نیما عباسپور با حضور فرهنگ آدمیت و رضا حسینی برعهده دارد.

این جلسات نقد و آنالیز از ساعت 12:30 در پردیس سینمایی ایران مال برگزار می گردد و به طور زنده از سامانه برخط هاشور و صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران به شناسه کاربری @iycs.ir پخش دارد.

سی وهشتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تا 2 آبان 1400 (19 تا 24 اکتبر 2021) در حال برگزاری است. این رویداد برای اولین بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آموزشگاه اسکار شناخته و معرفی شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزییات نشست های حاشیه ای روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات نشست های حاشیه ای روز پنجم جشنواره فیلم کوتاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید